Reference

Ohlasy spokojených klientů

Petr Tlustý, fotbalista

„Při terapiích se mnou vždy vše konzultuje, seznámí mě s příčinami vzniku problémů a doporučí nejvhodnější postup. Tréninky probíhají profesionálně, je to dřina, ale člověka to baví."

David Zádrapa, firma Art-Jazz

„Komplexní přístup a solidní jednání. Přátelská komunikace s kolektivem zaměstnanců, přizpůsobení práce v kancelářích i na výrobě. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

Štěpán Hanousek, manažer

„Ve svém zaměstnání většinu času trávím za počítačem nebo v autě. Při snaze dohnat pohybový deficit jsem se zranil a vše si zkomplikoval. Nemohl jsem čekat 2 týdny na rehabilitace, proto jsem kontaktoval pana Císaře, který mě přijal hned následující den. Pomohl mi nejen od bolestí zad, ale naučil mě sestavu cviků, díky kterým funguji bez obtíží každý den a poradil s výběrem vhodných sportů. Oceňuji skvělý lidský přístup a vstřícnost.

Jozef Urblík, fotbalista

„S Vítkem som takmer sedem mesiacov pracoval po operácii predného križného väzu. Obaval som sa lebo som počul zlé veci o tychto zraneniach a niektory futbalisti pauzuju aj rok. Vítek mi ukázal že aj rehabilitácia a cvičenie može byť zábavne. Vďaka tomu som už po šesti mesiacoch hral zapas.

Jakub Čermák, IT specialista

„Po úrazu a prodělané operaci pravého ramene mi lékaři odmítli předepsat rehabilitace. Obrátil jsem se proto na Vítka, který mě naučil vhodné cviky a pomohl mi tak s úspěšnou léčbou." 

Adam Svoboda, hokejista

„Během sezóny docházím pravidelně na Sportovní fyzioterapii na kompenzační cvičení, kvůli přetíženým zádům a kyčlím. Cítím se pak líp fyzicky i psychicky.