Reference

Ohlasy spokojených klientů

Petr Tlustý, fotbalista FCV

„Při terapiích se mnou vždy vše konzultuje, seznámí mě s příčinami problémů a doporučí nejvhodnější postup. Doporučuji."

David Zádrapa, firma Art-Jazz

„Komplexní přístup a solidní jednání. Přátelská komunikace s kolektivem zaměstnanců, přizpůsobení práce v kancelářích i na výrobě. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

Lucie Dostálová

„Po úrazu kolene jsem hledala kvalitní rehabilitaci a na doporučení známých jsem kontaktovala pana Císaře. Hodně mi pomohl a poradil. Mohu jen doporučit a ještě jednou děkuji .

Libor Hájek, hráč NY Rangers

„S Vítkem jsem opakovaně absolvoval během letní přípravy několik terapií, protože po vážném zranění z minulé sezóny, jsem se necítil ještě na 100%. Dostalo se mi skvělé péče, poradil mi několik kompenzačních cviků. Nadstandardní přístup, super! 

Štěpán Hanousek, manažer

„Nemohl jsem si dovolit čekat 3 týdny na rehabilitace, proto jsem kontaktoval pana Císaře, který mě přijal hned následující den. Pomohl mi nejen od bolestí zad, ale naučil mě sestavu cviků, díky kterým funguji bez obtíží každý den a poradil s výběrem vhodných sportů. Oceňuji skvělý lidský přístup a vstřícnost.

Jozef Urblík, hráč Puskás Akadémia FC

„S Vítkem som takmer sedem mesiacov pracoval po operácii predného križného väzu. Obaval som sa lebo som počul zlé veci o tychto zraneniach a niektory futbalisti pauzuju aj rok. Vítek mi ukázal že aj rehabilitácia a cvičenie može byť zábavne. Vďaka tomu som už po šesti mesiacoch hral zapas.

Jakub Čermák, IT specialista

„Po úrazu a prodělané operaci pravého ramene mi lékaři odmítli předepsat rehabilitace. Obrátil jsem se proto na Vítka, který mě naučil vhodné cviky a pomohl mi tak s úspěšnou léčbou." 

Adam Kotrba, hokejista

„Během sezóny docházím pravidelně na Sportovní fyzioterapii na kompenzační cvičení, kvůli přetíženým zádům a kyčlím. Super spolupráce!

© 2018 - 2021 Mgr. Vít Císař - fyzioterapeut
Svatoplukova 14, 615 00 Brno
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!